14.1—Recep-Rüşvet-Karakol…..

Değilmiş…öyle değilmiş…Ben olaya kızın tarafından bakmışım..Hani kız recebin peşinde..beyaz yardım ediyor..ama her şey karmakarışık ..ortam o kadar puslu ki..dinledim,dinledim de..bakmamışım..Youtube a girip beyaz-Recebim yazınca kayıt çıkıyor..neden yok etmemişler bilmiyorum…uzay işte..kaçmış gözlerinden..

Bu belgeler Youtube’a ne zaman yüklenmiş.?6 Aralık’ta…6 Aralık 2013’te..Yaaa..Uyarıymış..Subliminal bile değil..Her şey açık net anlatılmış..ama işte engel olunamamış..11 gün sonra olacak depremlere..

17-25 Aralık belge1..

 

(belge1)Kayıt bu görüntüyle başlıyor…Çiçeklerin arasında…Dünya size güzel…her şey güllük gülistanlık sanıyorsunuz ..

 

17-25 Aralık belge2….

 

(belge2)yolun ortasında tek başına oynuyor…deliye her gün bayram..siz hala gülün,oynayın mı artık..?

 

17-25 Aralık belge3…

 

(belge 3)yıllardır uyuyorsunuz…yeter!!….uyanma zamanı..Ya da onlar uyanıyor hazır olun mu..?

17-25 Aralık belge4

 

 

 

(belge4)millet toplanmış ..açıklama bekliyor..ama belli kesim..sadece Recebim diyenler orada….

 

 

17-25 Aralık belge5

 

 

(belge5)üniforma..bahriyeli..açık açık veriyor..bu bahriyeli..ama..?polis olur..asker olur..denizci örnek..karacı..havacı..?

 

 

 

17-25 Aralık belge6

 

(belge6)Recep balkon konuşması yapıyor..ama galiba mecburiyetten..orada olduğunu öğrenmişler..ama o da durumdan çok memnun değil galiba..hepsi şak-şak…?

 

17-25 Aralık belge7

 

(belge7)kayıdın başlarında bu sarı lira gösteriliyor..uyarı..tabi ki herkes cebinde sarı lira taşıyacak değil..1 lira..o da herkeste vardır…olmaz….Ama 1 dolar olur..kağıdı..metali..rütbeye göre..

17-25 Aralık belge8

 

 

(belge8)Recep balkon konuşmasını yaptıktan sonra galiba..evden çıkıyor ..kızlar peşine düşüyor..Recep onları bir yerlere çekmeye mi çalışıyor..?onlardan mı kaçıyor..?

17-25 Aralık belge9

 

 

(belge9)kızlardan kaçarken…arada bi durup gözdağı veriyor…arkam sağlam..huu..millet arkamda mı..huyumdur mu.. burada da belli yaş kesimi..ille bi kesim..

 

17-25 Aralık belge10

 

(belge10)recep kaçıp iskeleye geliyor..gemi orada galiba..amaa..

 

 

 

17-25 Aralık belge11

(belge11)amaa..kızlar Recep’i bırakıp siyah giyimli adamlarla buluşuyor..recebim,recebim diye ağlayıp..sarı lira vermeyince karakola giderim tehditleri…ölürüm..biterimler..eee?Bu siyah giysili adamlar 25 Mart’taki adamlar desem..yazlık tişörtler ne alaka…?Ne değişti.?.Recebin peşinden koşarken..gidecekleri yere kadar peşinden koştularsa mı..?

 

17-25 Aralık belge12

(belge12)uzaydaki kaydın sonunda Recep gemide..Gemilerde talim var desem..ne alaka..?bahriyeliler hep birlikte oynuyorlar…düğünde miler..?deli miler?bu durumda neden oynuyorlar..?kuvvetleri madara etmek istiyorlar mı da..?17-25 Aralık..?dikkatli olmazsanız..deniz kenarında düğün yaparız mı demek istiyor..?

Yazan:insanotu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :