Güne-dem(14 nisan 2018)..

Amerika-İngiltere-Fransa Suriye’yi vurdu..

Başbakan Binali Yıldırım..Operasyona destek veriyoruz ama niye şimdi..yıllardır neredeydiniz diyor..

Mevlüt Çavuşoğlu burada kimyasal silah kullanıldı,kullanılmadı kimin tarafından kullanıldığı araştırılmalı”diyor..

İbrahim Kalın:Kimyasal silah kullanımı karşılıksız kalmamalı..diyor..

Saldıran Amerika-İngiltere-Fransa..Dünya’yı yıllardır sömüren 3 ülke..Suriye’de ölen olmuş,kalan olmuş..Onlara ne..Amerika oradaki PYD’ye PKK’ya tam destek veren..Para veren Amerika..Şimdi..ne oldu da vurdunuz..Esad’a yıllardır kimyasal silah kullanıyor deniyor.Gerçi ben inanmıyorum.FETÖ bizde yıllardır neler yapıyor..Onlar da niye olmasın.Bizde FETÖ onlarda SÜTO vardır..

Karşı çıkanlar Rusya,İran..Algı operasyonu deniyor ya..Show tv ekrana Putin ve Hasan Ruhani’nin bir fotoğrafını koymuş ikisi de canavara benziyor..Niye o fotoğraf..2’si de Suriye’de savaş bitsin demiyor mu?

Erdoğan 1 gün önce Amerika’yla görüşüyor,yumuşama var diyor..Trump sabahına twitterdan açıklama yapıyor..Suriye’yi vuruyor..Bu ne böyle..?Erdoğan’ın bu kadar yanlış anlaması mümkün değil..Bilerek yanlış yönlendiriyorlar..

Bizimkilerde çıkıyor,temkinli ama hala Esad gittin düşüncesi..Niye şimdiyi desteklemiyorlar ama yapılanda doğru diyorlar..Bu Esad da Esad..Gidince başımız göğe mi erecek..Biz dereyi geçerken at değiştirmiyoruz Suriye niye değiştiriyor..

3 ülke Suriye’yi vuruyor 3 kişi yaralanıyor..Oyun oynuyorlar..Gerçi İngiltere başbakanı derdimiz rejim değil..kimyasal silah kullanıldığı için bu operasyonu yapıyoruz diyor..çok ciddiyetsiz,seviyesiz,akılsız,oyun oynar gibi..Kimsiniz siz ya..Sizin bu toprakların kaderine karışmak hakkınız niye var..Kendi ülkelerinizde oturacaksınız rahat rahat,buraları karıştırıp karıştırıp kan akıtacaksınız..Sizler de göreceksiniz..Attığınız her taş kendi başınıza düşecek..Dışarıyı karıştırıp kendi içinizi susturuyorsunuz..İçerden patlıyacaksınız..Hele Amerika..Hele sen..

Yazan:insanotu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :