Tek Cumhur olarak diyorum ki..

Diyorsunuz ki”Ben Türküm ama Türkçü değilim”

Diyorsunuz ki”Sizin Türkçülük yapma hakkınız var amma öbür tarafta benim Kürt vatandaşımın Kürtçülük yapma hakkı da var”

Diyorsunuz ki”Buna yol arkadaşımı feda edemem..benim bu yol arkadaşımın kökeni Kürt olabilir”

Siz 15 Temmuz dan önce de”her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına alırız”demiştiniz..

Siz hep”tek devlet..tek millet..tek bayrak”diyorsunuz..

Ne diyorsunuz……..?

Sizin Türkçülük yapma hakkınız var ama öbür tarafta benim Kürt vatandaşımın kürtçülük yapma hakkı da var”ne demek..

Kürtçülüğün nasıl yapıldığını biliyoruz..Bütün Dünya birleşiyor..Kürtler üzerinden oynuyor..Diyorlar ki Türkiyenin  bir bölümünü..Suriye nin bir bölümünü..Irak ın falan..Kürtlere devlet kuracağız…Kürtçülük böyle yapılıyor..PKK yıllardır askerimizi,polisimizi Kürtçülük adına şehit ediyor ya..hala şehit ediyor ya..Kürtçülük böyle yapılıyor da..

TÜRKÇÜLÜK YAPMAK NASIL OLUYOR….??????

TÜRK’ÜM BEN.!!!!!!!!

Öğretin bana….

TÜRKÜN DEVLETİNDE TÜRKÇÜLÜK YAPMAK NASIL OLUYOR…ÖĞRETİN…..

Siz TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN Cumhurbaşkanı olarak bana öğretin..,Ama…?Tabi siz BAŞKAN’sınız..Cumhurbaşkanlığı bittiği için mi böyle oluyor..Tabi tabi..yoksa bu ülkenin Cumhurbaşkanı olarak Cumhuriyet bayramını kutluyor olurdunuz…İstanbul’da havalimanı açılışında olmazdınız..

Sizlerin bu Cumhuriyetle derdiniz ne..?Dert yok demeyin..var belli..İstanbul havalimanı elbette olsun..ülkeye gelir getirsin..olsun..neden olmasın da..havalimanının kontrol kulesi için galiba bizim”zafer anıtımız”demeyin..”ZAFER ANITI”öyle bir şey değil…güzel ayrı..özel ayrı da..zafer anıtı..İstanbul 1453 ten beri bizim..zafer anıtını yeni mi diktik..İstanbul havalimanı elbette olsun..bence adının”İSTANBUL HAVALİMANI”olması da çok güzel..Dünya’nın Türkiye’yle ilgili en iyi bildiği isim”İstanbul”..Ve o havalimanının açılışına bütün dünya liderlerini çağırın hem şan olsun hem tanıtım olsun..olsun..da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda neden olsun..?

15 Eylül sonrası AKP’yi de devleti de MHP kurtardı..Bahçeli’nin orada olması(eski başbakanların da orada olması yani CUMHUR İttifakında oması da çok çok önemli)..Bahçeli orada olmasa kimse bu ittifaka güvenmezdi..gerçi tek etken bu değil..karşı tarafta CHP-HDP-İP-Saadet…

Söylemleriniz hep böyle bölücü..bir tek devlet..”tek millet..tek bayrak”sözünüz tek..bölünmemiş..bunun da hiç bir yerinde TÜRK yok..var mı..?ben mi görmedim..?yok mu..?

Siz bunları seçimler için mi söylüyorsunuz..?Söylemeyin..inanmazlar..Asker şimdi Fırat’ın doğusunu vurmuyor mu..?Ordakiler PKK sı PYD’si değil mi..?Ordakiler Kürtün Kürtçülük yapanları değil mi..?

Bekir Bozdağ için”yol arkadaşımı feda edemem..bu yol arkadaşımın kökeni Kürt olabilir..diyorsunuz”(Bahçeli Bekir Bozdağ’ı hedef gösterdiği için..Bahçeli’ye cevap olarak)..Bekir Bozdağ’ın da gözleri doluyor..Ne ki bu..?Bekir Bozdağ Kürt olsa ne olmasa ne..Devlet yönetiminde tek Kürt Bozdağ mı..?Kürtler devleti bölelim demediği sürece kimsenin kimseyle derdi yok..Bakan’da olur Cumhurbaşkanı’da..

Tek Cumhur olarak diyorum ki..bizim milli kimliğim ne çayda ne çorbada erimez..Ben TÜRKÜM..hiç bir yerde erimem..hiç bir koşulda erimem..KÜRT..?o da erimez..Bu devlet kurulurken Kürtler de vardı bu devlet onların devleti.. Ama Kürtler olmasaydı bu devleti kuranlar”aman kurmayalım..savaşmayalım”demiyecekti..

Tek Cumhur olarak talimatımdır..hepinize bölücü söylemleri yasaklıyorum..yeter..huzur verin..95 yıldır içeriden..dışarıdan bölünmüyor..olmuyor..

Devam edecek..

Yazan:Cumhur-ot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :