Abdullah Gül’e Talimatımdır..

Tweet atmışsınız..”Daha yeni seçilmiş belediye başkanlarının”bu şekilde”görevden alınmaları demokrasimiz için doğru olmamıştır..”diyorsunuz..

Ahmet Davutoğlu tweet atmış”Esas olan seçme ve seçilme hakkıdır.Bu karar,toplumsal barışa katkı sunmayacağı gibi terörle mücadeleyi de zaafa uğratabilir.Terörle en etkili siyasi mücadele,demokratik temsili aşındırmakla değil milletin gönlüne girip seçim kazanmakla verilir.”demiş..

Asker Hakkari,Van ve Şırnak’ta”KIRAN”operasyonunda..129 tim(timde kaç kişi var bilmiyorum)Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin komutasında operasyon yapıyor..Bölgedeki komutanlar dışında Jandarma Genel Komutanı da orada..Operasyonlar sonunda 43 magara ve sığınak imha edilmiş(içlerinde silahlar,yiyecekler olan mağaralar)..

Operasyonu bölgedeki komutanlar yapabilir..zaten yapabilir..Ama Jandarma Genel Komutanı gitmiş başlarına..Diyorlarki”şakamız yok..bittiiii”..

Sonra Diyarbakır,Van ve Mardin”de HDP’li Büyükşehir Belediye Başkanları İçişleri Bakanlığı’nca haklarında yürütülen terör soruşturmaları kapsamında görevlerinden alınmış…

Asker operasyonda bunlar belediyede terörist yetiştirecek..Görevden alınınca demokrasi zarar görecek…”lo,lo”..Bize de mi “lo,lo..”

Demokrasinin boşluklarını kullanacaklar..Sonra..?Kanuna aykırı..Ne kanunu..Suçlu olduğunu bile bile aday yapacaksın..sonra”DEMOKRASİ ELDEN GİDİYOR”..

Diğerleri zaten saçmalıyor..Ama o dönem bitti..Devlet şımarmanıza izin vermiyecek..Hatta Abdullah Gül’ün konuşmasına,yazmasına izin vermesin..

Yıllarca aynı DAVA..Şimdi ne oldu..Dava mı değişti..?Şimdi ne değişti ki..?PKK’yı yok ediyorlar..Sınırda operasyonlar yapılıyor..Sizinle ne alaka..?

Talimatımdır..Gül’ün hatta önceden AKP’de olan şimdi karşısında konuşanların susmalarını istiyorum..Demokrasiymiş..Bi siz biliyorsunuz demokrasiyi..demiş ya hoca”bana damdan düşeni getirin..Biz damdan düşeniz..Sizler damdan itenlersiniz…Gidip sarayın camlarına taş atıp kaçın..dere kenarına gidin suya konuşun..Bize konuşmayın..Küfür gibi..

Devam edecek…

Yazan:Tek-Cumhur

Yaz,sıcak,susayım dedim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :