Güne-dem..

Ekrem İmamoğlu twiter da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bu twitle kutladı..devamında da bütün kanallarda bu mesaj konuşuluyor..iyi niyetliydi,değildi vb..

Tabi ki iyi niyetli değildir…Niyet basit..Bu dönem HDP nin kapatılması konuşuluyor ya..HDP kapatılınca(ki..kapatılacak..bu ayıp sona erecek)HDP ye oy verenler Başkanlık seçiminde bana oy verir diye düşünüyordur(kesin yani bence öyle düşünüyordur).Meral Akşener’i Pervin Buldan la aynı cümle içinde neden kullanıyor.?çünkü Başkanlık seçiminde Akşener de aday olacaktır(olur herhalde.bence olur..)Pervin Buldan PKK..Meral Akşener..?

Keşke böyle yapmasa..bu yöntem belediye başkanı seçtirdi de..her zaman tutar mı..?bilmiyorum..sanmıyorum..HDP nin oyları yerine herkesin oyuna oynasa…yapmıyor..en başından beri yapmıyor..

Yazan:insanotu

not:Meral Akşener’de bir şey demiyor kendisine..İyi Parti büyükleri”nasıl Pervin Buldan la Meral Akşener i aynı cümle içinde kullanırsınız”diye kıyameti kopardı..Meral Akşener”arkadaşlar tepkilerini göstermiş”falan dedi..yerseniz yani..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :