Diyarbakır annelerine diyorlar ki”çocuklarınızı devletten isteyin..HDP’den neden istiyorsunuz..?Çünkü onlar oyun oynamıyorlar(sizler gibi)..

İlk o başlattı..Diyarbakır HDP binası önüne gidip oğlumu geri istiyorum dedi..”Bir evden 3 can alınır mı”diyor..Bir oğlunu götürmüşler..Sonra”gelin cenazenizi alın”demişler..Bu geri istediği oğlunun düğününe 3 gün varmış..Götürmüşler..Kendi istiyerek de gitmiş olabilir diyeceğim ki(farketmez)..değildir..Türkiye’de bu kadar saf kimse kalmadı..Bu kadar boş davaya artık kimse hizmet etmez..Kimse o kadar cahil değil..

Programları izliyorum..Bazı siyasetçiler..Vesayreler..Diyarbakır annelerine diyorlar ki”çocuklarınızı devletten isteyin..HDP’den neden istiyorsunuz..?Çirkinler sizi..Bu durumda bile,ve anne olanlar bile bunu diyorlar..Oyun oynuyorlar..Kendi çocukları değil ya..oynuyorlar..

Ama onlar oyun oynamıyorlar..Biliyorlar..Çocuklarını HDP’den isterler onlarda açar telefon Ali’nin,Mehmet’in her neyse annesi sorun çıkarıyor derler..Çocuklar gelir..Gerçekten gelir..Onlar birbirini tanıyor..onlar komşu..onlar akraba..olmasa birbirini biliyor..biliyor..Bu o kadar bilinen bir şey ki..?

Bence şu an yaşananlar ayrı bi şey..FETÖ’yle falan ilgisi yok..AKP-Erdoğan öyle bir nefret yarattı ki..insanlar devlet..vatan..millet..evlat söz konusu olduğunda bile o nefreti aşamıyor..

Youtub da görüntülere bakıyorum..spiker bir sanatçı çifte Diyarbakır annelerini soruyor..”şu an bu ortam da konuşmayalım falan..”kendi de hamileymiş..Diyarbakır Annelerine destek verirlerse,AKP destekçisi mi oluyorlar..oluyor..öyle mi oluyor..o yüzden mi sorun oluyor…başka ne oluyor..

Bunlar dağa askerle savaşmak için gidiyor…ışınlanarak gitmiyor..telapati yoluyla ikna edilmiyor..yoldan geçerken”gel seni gönderelim”demiyorlar..bu HDP binalarında yapılıyor..bunu herkes biliyor…Çıkıp neden HDP den istiyorlar diyenler de çıkıyor…

Tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü size..edepsizler..kendini bu kadar şaşırmak nedir..

Kesin devam edecek..bitmedi..

Yazan:insan(OTU)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :