Canan Kaftancıoğlu..?

Canan Kaftancıoğlu(google bilgisi)..1972 yılında Ordu’da doğmuş..İlkokul-ortaokul-liseyi Ordu’da bitirmiş..1995’te İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş..Öğrenciyken dernek vs..çalışmış…2001 yılında Dr.Ali Naki Kaftancıoğlu ile evlenmiş..Kendisi anne.Doktor anne..2011-2012 yıllarında CHP’nin İstanbul basın,kültür ve iletişimden sorumlu il başkan yardımcılığı yapmış..2012-2014 yıllarında CHP İstanbul il başkan vekilliği görevini yapmış..2014 seçimlerinde Maltepe belediye başkan adayı olmuş(seçilmemiş demek ki)..13 Ocak 2018’de de CHP İstanbul 36.Olağan İl Kongresinde İSTANBUL iL BAŞKANI seçilmiş..

Twitterdaki paylaşımları..açıklamaları yüzünden ceza aldı..9 yıl 8 ay….Televizyonlarda İstanbul seçimlerindeki başarısı yüzünden cezalandırılıyor diye konuşuluyor..Bir kısmı verilen ceza çok diyor..Hepsi ne yazmış ne söylemiş biliyorlar..böyle diyorlar..

Siyasiler,televizyoncular,avukatlar şeytan üçgeni oluşmuş..Farklı konuşuyorlar..

Yazıyı yazarken baktım..ne yazmış..ne demiş..mesela “tarihte bugün:ermeni soykırımı başladı..katledilen ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz..19.15’te taksim’de”diye twet atıyor..Sebep..?Sen ermeni misin..?Sen ne alaka..?CHP’yi temsil ediyorsun desem..?Değil..AKP ye düşmanlık etmek için desem..O zaman AKP yoktu..sebep..?Hedep AKP de değil..

“devlet katil değil,seri katil”diyor…

vesayre..vesayre..15 Temmuz gecesi attığı twetler var..Erdoğanla ilgili attığı twetar var..hele bir tanesi..ne bir kadın..ne bir erkek..o kişinin Cumhurbaşkanı olması bile değil..öyle bir cümle kurmuş birinin..CHP nasıl içinde tutar..siyasetle ilgisi yok..bir insan olarak yan yana durulmaz..insan tiksinir..

Canan Kaftancıoğlu doktor..öğretmen çocuğuymuş..evli…anne babasını yaşıyorsa kınıyorum..bu nasıl evlat yetiştirmek..evliymiş..eşini kınıyorum..bekarı da olmaz da..evli bir kadın o cümleyi nasıl kurar..

Kadın söyledikleri sorun olması dışında özellikle en çirkin..en suç oluşturacak sözcükleri seçmiş.. paylaşım yapmış..Siyasi bi amacı yok..siyaseti kirletmek desem..bu kirlilik bile değil..Söyledikleri suç ama onunla yetinmiyor..Başka sözcüklerde kullanabilir ama özellikle en iğrenç olanları seçiyor..Kadın doktor..siyasetin içinde..yok araştırmalar yapmış vesayre..bu yazdıklarının kanunen suç olduğunu bilmeme ihtimali yok..bu yazdıklarımı milletin midesi kaldırır mı derdi de yok..

9 yıl 8 ay ceza almış..hapishaneye atıp mahkumların kalitesini düşürmeyin..yok sayın..görmeyin..kendi kendine yaşasın..

Akli dengesine kesin bakılsın ama..Bu yazdıkları..söyledikleri siyasi olamaz..Doktor..Kadın..normal olsa da siyasette olur,başarılı olur….Para için desem..ihtiyaçları yok..FETÖ desem..CHP’yi kirletmek için desem..değil..sosyal deney desem….yok değil..bakılsın..akli dengesine bakılsın..

Siyasiler de ,..hiçbiriniz bu kadar midesiz olamazsınız…demokrasi falan…mecbur değilsiniz..gerçekten mecbur değilsiniz..demokrasi her zir zibile adam muamelesi yapma düzeni değil..

Devam edecek..

Yazan:insanotu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :