Var bir çakallık ama…?

Rahmi Turan(Sözcü Gazetesi yazarı)9 Kasım’da CHP li birinin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gittiğini yazmış..CHP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmüş..o isim Muharrem İnce’ymiş..

Bütün programlarda bu konuşuluyor..Erdoğan”bu kanıtlansın Cumhurbaşkalığı’nı bırakırım”demiş..Muharrem İnce”kanıtlansın Taksim’de kendimi asarım mı,yakarım mı öyle bir şey demiş..

Rahmi Turan CNN Türk’te Gündem Özel’e bağlandı(Deniz Bayramoğlu’nun programı)”haber kaynağını açıklıyamazmış..ama bu haber 2 gazeteciye daha verilmiş..onlar yazmamış..kendisi yazmış..

Uğur Dündar’da telefonla programa bağlandı..bu gazetecilerden birinin kendisi olduğunu ama haberin doğruluğuna inanmadığını yazmadığını söyledi..

Muharrem İnce”bu CHP mutfağındaki bir çete tarafından yapılmış.”demiş..

Özet:Bir gazeteci çıkıp Muharrem İnce saraya gitti Erdoğan’la görüştü diyor..günlerdir bu konu tartışılıyor…?

Çözüm çok kolay..kim kime söyledi..ilk kim söyledi..

Şöyle de olabilir..Hiç uğraşmayıp Ekrem İmamoğlu,Canan Kaftancıoğlu,Fox Tv sunucularına sorsunlar..Kemal Kılıçtaroğlu’na sormasınlar..gerek yok..gerçekten bilmiyordur..

Bu yöntem Ekrem İmamoğlu’yla ilgili durumlarda kullanılan yöntem..Bu konu araştırılsa kesin çıkar..kim veya kimler tarafından yapıldığının önemi yok..Bu yöntem o yöntem..basit..şeytani…

Bu hafife alınacak bir durum değil..CHP’yi şekillendirmeye çalışıyorlar..Niye..?CHP kurultayı hedef..

1..O Rahmi Turan 40 yıllık gazeteci..böyle bir haberin sonuçlarını tahmin edemiyeceğini düşünmek mümkün değil..Bu yaptığının bedelini ödemeli..Suç duyurusunda bulunuyorum..Bu yeni komplo yöntemi..Kime hizmet ettiğini açıklamak zorunda.. Rahmi Turan Sözcü gazetesi yazarı..Cumhurbaşkanı Erdoğan”yalan”diyor..Muharrem İnce “yalan”diyor..Rahmi Turan”gazeteci olarak kaynağımı açıklamam..olur mu öyle şey” diyor..Bu haberi kime hizmet etmek için,ya da neye karşılık yaptı açıklamak zorunda…Ünlü olmak için değil..Para için de sanmam..Kaseti falan mı var acaba..Var bir durum..

2..(Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde meydanlara çıkıp”kamutanın apoletini sökeceğim”dediğinde..Kendisi Diyarbakır’da miting yaparken eşi elinde alışveriş poşetleriyle Selahattin Demirtaş’ın evini eşini ziyaret ederken kendini bitirdi)..ama bu durum başka..CHP’de birileri Muharrem İnce’yi Erdoğan’ın adamı gibi göstermeye çalışıyor..

Ve o birilerinden biri Kemal Kılıçtaroğlu değil..Kılıçtaroğlu Fox Tv de sunucu”haberi okudunuz mu”diyor..o da”evet okudum”diyor..”İnandınız mı”diyor..”Evet” diyor..İsim değil de..Erdoğan’ın CHP de sorun çıksın diye bunu yapabileceğini söylüyor..

İftira atmak gibi olmasın da..ya da olsun.. bu yöntem İmamoğlu yöntemi..Seçimlerde bu yöntem başladı…Sonra devam etti..Ve devam edecek gibi..

Devam edecek..düzeltme..

Yazan:insanOTU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :