O Kılıçtaroğlu’nun..o İmamoğlu’nun..o Demirtaşın…Kadir İnanır kimin eşi bilemedim…?Bildim bildim..Jülide Kural’ın sevgilisi..

Günlerce konuşuldu..eşler kime ne mesaj veriyormuş.Aslında bir şey yazmıyacaktım..Birinin eşi olarak verilen mesajın anlamı yok..Çünkü başkasının eşi olduğunda da başka mesaj vereceksindir..

Selahattin Demirtaş”Devran”diye bir kitap yazmış..Bu kitap tiyatroya uyarlanmış..okuma tiyatrosu yapmışlar..oyun değil..kitabı okuyorlar.. fotoğraftaki eşler de bu oyuna gidiyor..

Sırrı Süreyya Önder..Pervin Buldan..Kadir İnanır..Selvi Kılıçdaroğlu,Başak Demirtaş,Dilek İmamoğlu,Canan Kaftancıoğlu ön sırada yan yana izliyorlar..

Kitabın ilk bölümünü Jülide Kural..ikinci bölümünü Ömer Şahin canlandırdırmış..Başak Demirtaş,Selahattin Demirtaş’ın sesli mesajını dinletmiş..

Pervin Buldan HDP milletvekili..Canan Kaftancıoğlu“tarihte Ermeni soykırımı bugün başladı..Katledilen Ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz..19.15’te Taksim’de”diye twet atan ve hala CHP’nin İstanbul il başkanı olan şahıs..Sırrı Süreyya Önder HDP milletvekili ..Diyarbakır anneleri bir fotoğraf gösteriyor..Sırrı Süreyya Önder’in kızının düğünü..Gelinlik giymiş..düğün yapmışlar hem de sarayda…Kızını dağa göndermedin de..düğün ne..senin kızın gelinlik giyecek..Selahattin Demirtaş şahitlik yapacak..HDP liler göbek atacak…O annelerin kızları da dağda kime peşkeş çekilecek…Kadir İnanır..Jülide Ateş’in sevgilisi..eski artist..uzun yıllar Türkiye’de herkesin tanıdığı eski artist..bir döneme damga vurmuş isimlerden..eski artist….Başak Demirtaş..Selahattin Demirtaş’ın eşi..O olabilir..Eş durumundan da olabilir..Para kazanıyorlardır..olabilir..Kadir İnanır ve Başak Demirtaş olaydan para kazanıyor..onların durumu farklı..

Diğerleri..,Selvi,Dilek…?Siz ne alaka…Diğerlerinin şahsi hesapları var..Kazançları var da…siz ne alaka..?

Siyasilerin eşleri,bürokratların eşleri..ya da birilerinin eşleri eşlerinizin yanında olun da..bu ne..ciddiyetsiz..boş,beleş,saçma sapan bir durum..

Halk TV de birileri konuşuyor”Kitabı okumamışlar..okusalar korkulacak bir şey olmadığını görürler”diyor..Beyinlerini açıp bakmak istiyorum..Ne göreceğimi,göremiyeceğimi biliyorum..ama olsun..yine de bakmak istiyorum..

Selahattin Demirtaş miting yapacak..polis öcalan posteri açmaya çalışan gruba müdahale ediyor..izin vermiyor..devamında Selahattin Demirtaş parti otobüsünden millete konuşuyor”DEMİŞLER Kİ ÖCALAN POSTERİ ASAMAZSINIZ..BAK ONU DİYENLERE AÇIKÇA SESLENİYORUM..KÜRTLERİN KATİLİ KENAN EVREN’İN HEYKELİNİ DİKEBİLİYORLAR DA,KÜRT HALKININ ÖNDERİNİN POSTERİNİ NİYE ASAMIYORLAR..BU HALK İÇİN 14 YILDIR İMRALI’DA BİR BETON ÇUKURDA DİRENEN KÜRT HALKI ÖNDERİNİN POSTERİNİ KÜRDİSTAN’A ASAMIYACAK TA NEREYE ASACAK BU HALK..BUNA ALIŞSANIZ İYİ OLUR..ÇÜNKÜ BİZ BAŞKAN APONUN HEYKELİNİ DİKECEĞİZ..HEYKELİNİ” diyen şahış..youtube’a yazın var kaydı..daha neler neler diyen kişi..kitap yazınca içeriğine bakacakmışız..Zaten kendisini hiç tanımıyoruz.kitabın içeriğine bakacakmışız..

Kılıçdaroğlu’nun eşi..İmamoğlu’nun eşi..hatta Muharrem İnce’nin eşi..O da Muharrem İnce Diyarbakır’da miting yaparken ellerinde alışveriş poşetleri Başak Demirtaş’ı evinde ziyaret etmişti..Youtube’da o da var..yoksa sayfada var..Siz eşler..kime ne mesaj veriyorsunuz..Mesajı kendi adınıza veriyorsanız..siz kimsiniz..?Eşleriniz adına veriyorsanız…?Ayrılmayacağınız ne belli..başka birinin eşi olursanız o zaman da onun mesajını mı vereceksiniz..Kürtlere mi mesaj veriyorsunuz..mesela hangi Kürt’e mesaj veriyorsunuz..HDP’li KÜrtlere mi..?PKK’lı Kürtlere mi..?Selehattin Demirtaş’ı seven Kürtlere mi…Dünya’ya mı..?Kürtler HDP’yi,Demirtaş’ı seviyor mu acaba..?Dünya..oyu eşlerinize Dünya’mı verecek..?

Sizin mesaj verme hakkınız da,haddiniz de yok..Ha ille vereceğiz diyorsanız..aha da almıyorum..ne yapacaksınız acaba…

Yazan:OT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam önleyici soru :